Kampanyalar

Apsiyon & Akbank Kampanyası

Apartman, site yönetim hesabınızı Akbank'a taşımanın tam zamanı! Hemen Akbank'lı olun, Apsiyon'u 24 aya kadar ücretsiz kullanın.

blue orange
Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

Kampanya Detayı ve Katılım Koşulları

Akbank ve Apsiyon iş birliğiyle apartman ve site yönetimi çok kolay!


Apartman veya site yönetim hesabını Akbank’a taşıyanlar 24 aya varan ücretsiz Apsiyon üyeliğinden yararlanıyor.
Üstelik kampanya başvurusu yapmak için apartman/site yöneticisinin APSIYON yazıp 4425’e SMS göndermesi yeterli.


Kampanya Koşulları;

 • Bu kampanya Akbank T.A.Ş ve Apsiyon Bilişim A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.
 • Kampanya 04 Ocak 2021 – 04 Ocak 2022 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanyadan 4 Ocak 2021 ve sonrasında nakit akışlarını Akbank hesabı üzerinden gerçekleştirmeye başlayacak apartman/site yönetimleri faydalanacaktır. Kampanya başlangıç tarihi öncesinde nakit akışı bankamızdan geçen apartman/site yönetimleri kampanyadan faydalanamayacaktır.
 • Kampanya kapsamında, aylık aidat bakiyesi 50.000 TL ve üzerinde olan apartman/site yönetimleri 24 ay boyunca Apsiyon üyelik ücreti ödemeyecektir.
 • Aylık aidat bakiyesi 5.000 TL - 50.000 TL arasında olan apartman/site yönetimleri 6 ay boyunca Apsiyon üyelik ücreti ödemeyecektir.
 • Aylık aidat bakiyesi 5.000TL’nin altında olan apartman/site yönetimleri kampanyadan yararlanamaz. 
 • Kampanya başvuru talebi için apartman/site yöneticisinin APSIYON yazıp 4425’e SMS göndermesi gerekmektedir. Kampanya başvurusu, belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘’Kampanya başvuru talebiniz alındı.’’ bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır. Başvuru alındıktan sonra en kısa sürede bankamız kampanya hakkında bilgilendirme yapmak için iletişime geçerek sizleri şubemize davet edecektir.
 • Kampanyadan yararlanacak apartman ve site yönetimlerinin tüm nakit akışlarını Akbank’a taşımaları ve Apsiyon Kampanya Beyannamesi ile Apsiyon Kampanyası Aidat Sözleşmesini imzalamaları gerekmektedir.
 • Kampanyadan yararlanacak müşterilerin hesap açılış işlemleri sırasında imzalayacakları Apsiyon Kampanya Beyannamesi’nin Apsiyon’a iletilmesi ve ilgili hesapta aylık aidat bakiyesinin görülmesini takiben kampanya geçerli olacaktır.
 • Ücretsiz ayların başlangıcı Kampanya Beyannamesi’nin Şubemiz tarafından Apsiyon’a iletildiği tarihten bir sonraki fatura döneminde gerçekleşecektir. Kesilmiş faturalar için geçmişe dönük işlem yapılmayacaktır.

o   Apsiyon Kampanya Taahhütnamesi'nin ilgili ayın ilk 20 günü içerisinde imzalanması ve iletilmesi durumunda kampanya başlangıç tarihi takip eden ayın 1'i olacaktır. (ör: 1 - 20 Ocak tarihleri arasında imzalanan beyannameler için kampanya başlangıç tarihi 1 Şubat 2021 olacaktır.)

o   Apsiyon Kampanya Beyannamesi'nin ilgili ayın 20'sinden sonra imzalanması ve iletilmesi durumunda, apartman/site yönetimi, takip eden ayda fatura ödeyecek, kampanya başlangıç tarihi ise bir sonraki ayın 1'i olacaktır. (ör: 20 - 31 Ocak 2021 tarihleri arasında imzalanan beyannameler için kampanya başlangıç tarihi 1 Mart 2021 olacaktır.)

 • Kampanya boyunca bir apartman/site yönetimi en fazla 24 ay Apsiyon üyelik ücreti muafiyetinden faydalanabilir.
 • Kullanıcılar, kampanyaya katılarak kampanya koşullarını kabul etmiş sayılacaktır.
 • Kampanya başvurusu için gönderilen SMS’ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
 • Akbank ve Apsiyon her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın kampanyayı iptal etme ve katılım koşullarını değiştirme haklarını saklı tutar. Böyle bir durumda yeni koşullar Akbank web sitesi ve Apsiyon web sitesinde duyurulacaktır.