Apsiyonlulara Özel Bulutfon Kampanyası

Apsiyonlulara Özel Bulutfon Kampanyası

Apsiyonlulara Özel Bulutfon Kampanyası

Tüm Apsiyonlulara, 3 Ay Ücretsiz "Entegre Telefon Santral Sistemi" ve "Masaüstü IP Telefon" Hediye!

Son Katılım Tarihi 31.12.2018

Kampanya Koşulları

 • Kampanya, 22.05.2018 – 31.12.2018 tarihleri arasında Apsiyon’un mevcut müşterileri tarafından yapılacak başvurular için geçerlidir.
 • Bulutfonla 24 ay kullanım taahhüdü vererek çalışmaya başlayan site yönetimleri ve profesyonel yönetim firmaları bu kampanyadan yararlanabilir.
 • Kampanya dahilinde, Bulutfon’la 24 ay taahhütlü sözleşme yapan site yönetimlerine, taahhütlerine karşılık olarak Bulutfon’dan ilk 3 ayı ücretsiz olmak üzere 24 aylık entegre telefon santral sistemi ve masaüstü IP telefon (Yealink T21) ücretsiz olarak verilecektir. Müşterilerin verdikleri taahhüde aykırı olarak 24 aydan önce Bulutfon ile olan sözleşmeyi feshetmesi halinde; müşteri, 24 aylık entegre telefon santral sistemi iade etmekle ve ayrıca 3 ay süresince taahhüde karşılık ücretsiz verilen hizmetlerin bedelini ve masaüstü IP telefonu (Yealink T21) bedelini, Bulutfon tarafından kesilecek fatura karşılığında ödemekle yükümlü olacaktır.
 • Kampanya kapsamında Apsiyon siz müşterilerimizin kampanyaya katılım taleplerini ve iletişim bilgilerini Bulutfon’a iletecektir. Kampanyaya katılan site yönetimleri ve profesyonel yönetim firmaları Bulutfon ile hizmet sözleşmesi imzalayacak ve Bulutfon hizmeti, hizmet sözleşmesinin imzalanmasının ardından verilmeye başlanacaktır.
 • Bulutfon tüm kurulum işlemlerini ve kurulum sonrasındaki destek hizmetlerini yürütecektir. Bulutfon tarafından verilecek hizmetler bakımından Apsiyon’un herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Bulutfon internet ağından çalışan bir servistir ve çalışması için sağlıklı bir internet bağlantısı gerektirir.

          Sağlıklı internet bağlantısı;

 1. Bulutfon'un çalışabilmesi için gerekli band genişliğini garanti eder.
 2. Herhangi bir güvenlik duvarı ya da IPS kısıtlaması uygulamaz.
 3. Bulutfon sunucularına erişimi 40ms’nin altındadır.
 4. Bulutfon, sunucularına harhangi bir paket kaybı olmadan erişir.
 • Bulutfon’dan yeni bir konumdan bağımsız 0850 numara alabilir veya yıllardır kullandığınız, müşterileriniz ve site sakinleriniz tarafından bilinen mevcut numara(ları)nızı ayrıca bir ücret ödemeden Bulutfon’a taşıyabilirsiniz.
 • Aynı üye, kampanyadan sadece bir kez yararlanabilir. Aynı site yönetiminin veya profesyonel yönetim firmasının ilgili kampanyadan birden fazla yararlandığının tespiti halinde mükerrer başvuru iptal edilecek ve verilen hizmetlerin bedeli Bulutfon tarafından kesilecek fatura karşılığında ilgili müşteriden talep edilecektir.
 • Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.
 • Bulutfon ve Apsiyon, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.