Kampanyalar

Apsiyon "En İyilerle" Buluşturuyor! 🤩

Otomatik ödeme talimatı veren ve ilk aidat ödemesi gerçekleşen sakinler, 6 ay boyunca En İyilerin Okulu’na ücretsiz kayıt hakkı kazanıyor. Üstelik kampanyadan yararlanmak için, talimat verdiğiniz ekrandaki kutucuğu işaretlemeniz yeterli. İşte bu kadar kolay! 🤩

Siz de aidat ödemeniz için hemen otomatik ödeme talimatı verin, alanında uzman kişilerin verdiği eğitimlere 6 ay boyunca sınırsız erişmenin keyfini çıkarın.

dotted
Apsiyon "En İyilerle" Buluşturuyor! 🤩
orange

Kampanya Detayı ve Katılım Koşulları


Kampanyaya katılmak için tek yapmanız gereken otomatik ödeme talimatı vermek ve talimat ekranında yer alan “Otomatik ödeme talimatı kampanyasına katılmak istiyorum.” kutucuğunu işaretlemek.

Otomatik ödeme talimatı ile gerçekleşen ilk aidat ödemesinin ardından size özel promosyon kodu ile 6 aylık sınırsız Neo Skola üyeliğinizin keyfini çıkarabilirsiniz!

Ne kazanacaksınız?
  • 6 aylık sınırsız Neo Skola üyeliği.
  • İlgi alanlarınıza yönelik eğitimlerde, alanında uzman kişilerin bilgi ve birikimleriyle buluşma fırsatı.
  • Aidatınızı ve faturalarınızı otomatik olarak ödeme kolaylığı.
Kampanya Koşulları
  • Kampanya Apsiyon Bilişim A.Ş. (Apsiyon) tarafından düzenlenmektedir.
  • Kampanya, 01.07.2022 - 31.12.2022 tarihleri arasında yapılacak başvurular için geçerli olacaktır. 
  • Konut sakinlerinin kampanyadan yararlanabilmesi için 01.07.2022 - 31.12.2022 tarihleri arasında Apsiyon üzerinden yeni otomatik ödeme talimatı vermesi ve talimat ekranında yer alan “Otomatik ödeme talimatı kampanyasına katılmak istiyorum.” kutucuğunu işaretlemesi gerekir.
  • Kampanya kapsamında kazanılan promosyon kodları SMS izni açık kullanıcılara iletilecektir. 
  • Katılımcılar, kampanyaya katılarak kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır.
  • Apsiyon kampanya koşullarını her zaman değiştirme hakkına sahiptir.
  • Apsiyon her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın kampanyayı iptal etme ve katılım koşullarını değiştirme haklarını saklı tutar. Böyle bir durumda yeni koşullar apsiyon.com üzerinden duyurulur. Katılım koşullarını takip etmek kullanıcıların sorumluluğundadır.

Apsiyon “En İyilerle” Buluşturuyor kampanyası nedir?

Apsiyon “En İyilerle” Buluşturuyor kampanyası; Apsiyon’lu konut sakinlerinin otomatik ödeme talimatı vererek 6 ay boyunca Neo Skola’nın tüm eğitimlerine sınırsız erişim hakkı kazanmalarını sağlayan bir kampanyadır.

Kampanyaya nasıl başvurabilirim?

Konut sakinlerinin, 1 Temmuz’dan itibaren Apsiyon Mobil uygulamasından ya da apsiyon.com adresi üzerinden otomatik ödeme talimatı vermesi ve bu ekranda yer alan “Otomatik ödeme talimatı kampanyasına katılmak istiyorum.” kutucuğunun işaretlemesi gerekir. Bu işlem ve aidat ödemesi tamamlandıktan sonra başvuru otomatik olarak gerçekleşir.

Kampanyadan kimler yararlanabilir?

Bu kampanyadan 1 Temmuz’dan itibaren otomatik ödeme talimatı veren ve kampanyaya katılmak isteyen Apsiyon’lu konut sakinleri yararlanabilir.

Kampanya hangi tarihler boyunca geçerlidir?

Apsiyon “En İyilerle” Buluşturuyor kampanyası 01.07.2022 - 31.12.2022 tarihleri arasında geçerlidir.

Ne zaman kullanmaya başlayabilirim?

Otomatik ödeme talimatı ile gerçekleşen ilk aidat ödemesinin ardından ödemenin gerçekleştiği ilgili ay sonunda sisteme kayıtlı telefon numaranıza gönderilen SMS’teki promosyon kodu ile 6 aylık sınırsız Neo Skola üyeliğinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.


Kampanya ile ilgili bir problem yaşarsam destek alabileceğim bir iletişim numarası ya da eposta adresi var mı?

Kampanya ile ilgili sorularınız olursa apsiyon.com üzerindeki canlı destek aracılığıyla ya da info@apsiyon.com üzerinden Apsiyon Müşteri İlişkileri ekibiyle iletişime geçebilirsiniz. Tüm konularda hızlı destek için 0 (216) 911 87 77 numaralı telefondan mesai saatleri içinde ulaşabilirsiniz.