Kampanyalar

Aidatını Apsiyon'dan Öde, Çekilişe Hak Kazan!

Aidatını Apsiyon üzerinden kredi kartıyla ödeyenler çekiliş hakkı kazanıyor! 

Her ay aidatını Apsiyon üzerinden kredi kartı ile ödeyen ya da otomatik ödeme talimatı veren kullanıcılarımız arasından yapılacak çekiliş ile 6 aylık ücretsiz

S Sport Plus üyeliği kazanabilirsiniz. 

Siz de aidat ödeminizi kredi kartıyla ya da otomatik ödeme talimatı ile yapın, her ay yapılacak çekilişlerde kazanan 150 kişiden biri olma fırsatını kaçırmayın! 

6 ay boyunca ücretsiz S Sport Plus aboneliğinin keyfini çıkarın! 

dotted
Aidatını Apsiyon'dan Öde, Çekilişe Hak Kazan!
orange

Kampanya Detayı ve Katılım Koşulları

 • Kampanya Apsiyon Bilişim A.Ş. (Apsiyon) ve S Sport Plus tarafından düzenlenmektedir. 
 • Kampanyadan, ilgili ayda kredi kartıyla veya otomatik ödeme talimatıyla aidat ödemesini gerçekleştiren ve ilgili ayda ödeme ekranlarında yer alan kampanyaya katıl butonunu işaretleyen kullanıcılar arasından ilgili ay sonunda yapılacak çekilişle belirlenecek 150 kişi faydalanacaktır. 
 • Her ay yapılan çekiliş ardından kazanan kullanıcılara Apsiyon hesaplarında tanımlı iletişim bilgileri üzerinden kampanyaya yönelik promosyon kodu iletilecektir.  
 • Apsiyon hesabında tanımlı iletişim bilgilerden ulaşılamayan kullanıcıların hakları yedek talihlilere aktarılır. 
 • Promosyon kodu iletilmesi ardından kazanan kullanıcılara 6 aylık S Sport Plus aboneliğini aktive etmek için 1 ay süre tanınacaktır. 1 aylık süre zarfında aktivasyonu gerçekleştirmeyen kullanıcılar haklarını kaybeder.  
 • Kullanıcılar promosyon kodunu aktive etmeleri ardından 6 ay boyunca ücretsiz olarak  S Sport Plus üyeliğini kullanabilecektir. 
 • Kampanya 2022 yılında geçerlidir. 2022 yılı öncesinde kredi kartıyla veya otomatik ödeme talimatı ile aidat ödemesi yapan kişilerin 2022 yılı içinde gerçekleştirilecek çekilişlere katılma hakları bulunmamaktadır. 
 • Kampanyadan yararlanmak isteyen kullanıcılara kampanya kodlarının gönderilmesi için sistem üzerinde kayıtlı cep telefonlarının ve ticari elektronik ileti onaylarının bulunması gerekmektedir.
 • Katılımcılar, kampanyaya katılarak kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır. 
 • Apsiyon kampanya koşullarını her zaman değiştirme hakkına sahiptir. 
 • Apsiyon her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın kampanyayı iptal etme ve katılım koşullarını değiştirme haklarını saklı tutar. Böyle bir durumda yeni koşullar apsiyon.com üzerinden duyurulur.
 • Katılım koşullarını takip etmek kullanıcıların sorumluluğundadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Kredi Kartını Kullan, Çekilişe Hak Kazan kampanyası nedir?

Apsiyon’un, aidat ödemesini kredi kartı veya otomatik ödeme talimatı ile yapan kullanıcılar arasından her ay düzenli olarak yapılacak çekiliş ile 150 Apsiyon kullanıcısına 6 aylık S Sport Plus aboneliği hediye ettiği bir kampanyadır.

Çekiliş, ilgili aydaki kredi kartı veya otomatik ödeme talimatı ile Apsiyon üzerinden aidat ödemesini yapan kullanıcılar arasında gerçekleştirilecektir. Kullanıcıların Apsiyon hesaplarında tanımlı iletişim bilgileri dikkate alınacak olup kazanan kullanıcılara yapılacak bilgilendirme bu iletişim bilgileri üzerinden gerçekleştirilecektir.

Kampanyaya nasıl başvurabilirim?

Tek yapmanız gereken aidatınızı Apsiyon web sitesi veya mobil uygulaması üzerinden kredi kartı veya otomatik ödeme talimatı ile ödemek ve ödeme ekranlarında yer alan kampanyaya katıl butonunu işaretlemektir.

Kampanyadan kimler yararlanabilir?

Kampanyamızdan tüm Apsiyon’lu site sakinleri yararlanabilir.

Kampanya hangi tarihler boyunca geçerlidir?

Kampanya 2022 yıl sonuna kadar geçerlidir.

Kampanya çekilişleri ne zaman yapılacak?

Hey ay sonunda gerçekleştirilir.

Kazananlar nasıl belirlenecek?

Kazananlar, çekiliş tool’u üzerinden açıklanır. Her kazanan Apsiyon hesabında kayıtlı telefon ve e-posta adresi üzerinden bilgilendirilir. Kazanan kullanıcılara kazandıkları 6 aylık S Sport Plus üyeliği aktive etmelerine yönelik 1 aylık bir süre tanınır. Bu süre zarfında aktivasyonu gerçekleştirmeyen kullanıcılar haklarını kaybetmiş sayılır.

Çekilişlere birden fazla kez katılabilir miyim?

Evet, aidat ödemesini Apsiyon web sitesi veya mobil uygulaması üzerinden kredi kartı ya da otomatik ödeme talimatı ile gerçekleştirdiğiniz her ay için ay sonunda yapılacak çekilişe katılma hakkı kazanırsınız.

Çekilişi kazanırsam S Sport Plus üyeliğim ne zaman başlayacak?

Çekiliş sonrası kazanan kullanıcılara abonelik kodu SMS ile iletilir. SMS tarihinden itibaren 1 ay içinde 6 aylık ücretsiz üyelik başlatılmalıdır.

S Sport Plus üyesi olurken herhangi bir ücret ödemem gerekecek mi?

Hayır, çekilişle 150 kişinin arasına girmeye hak kazanan kullanıcıların, üyeliklerini abonelik kodunun kendilerine iletilmesinin ardından başlayan üyeliklerini 6 ay boyunca ücretsiz olarak kullanma hakları bulunur.

Kampanya süresi bittiğinde S Sport Plus üyeliğim sonlanacak mı? Bu konuda bilgilendirilecek miyim?

6 aylık ücretsiz abonelik süresi dolduğunda ücretsiz kullanım hakkı sonlanır. 6 aylık ücretsiz üyelik hakkınızın sonlanması halinde konuya yönelik bilgilendirme S Sport Plus tarafından yapılacaktır.

S Sport Plus üyesi olurken problem yaşarsam destek alabileceğim bir iletişim numarası ya da e-posta adresi var mı?

S Sport Plus uygulama ve yayınlarına ilişkin sorularınız olursa ssportplus.com üzerindeki canlı destek aracılığıyla ya da destek@ssportplus.com üzerinden S Sport Plus Müşteri İlişkileri ekibiyle iletişime geçebilirsiniz. Tüm konularda hızlı destek için 0850 532 4 777 nolu Whatsapp iletişim hattından 09:00 – 02:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.