Apartman veya siteniz için yönetim firması mı arıyorsunuz? ApsiyonBulur!

Kampanyalar

Aidatını Akbank'la Öde, Kazan

“1023APSIYON” koduyla mobilden Akbanklı olun, Apsiyon’dan yapacağınız aidat ödemelerinizde toplamda 2.000 TL geri ödeme kazanın.

dotted
Aidatını Akbank'la Öde, Kazan
orange

Kampanya Detayı ve Katılım Koşulları


• Kampanyadan Akbank Mobil uygulamasını indirip 04 Eylül 2023 - 31 Ekim 2023 tarihleri arasında "1023APSIYON" davet kodunu kullanarak “Akbanklı olmak istiyorum” butonu üzerinden ilerleyip ilk kez Akbanklı olanlar faydalanabilecektir.

• Kampanya tarihleri arasında davet koduyla mobilden ilk kez Akbanklı olan yeni müşterilerimiz, 4 Eylül – 31 Aralık 2023 tarihleri arasında Apsiyon üzerinden Akbank kredi kartları ile (Axess, Wings veya Free) yapılacak aidat ödemeleri için iade hakkından yararlanabilir. 
• Kampanyaya katılarak aidat ödemelerini Akbank kredi kartlarından gerçekleştiren müşterilere Apsiyon üzerinden ödedikleri toplam tutarın %50’si, aylık en fazla 500 TL’si olmak şartıyla iade edilecektir. Müşteriler Eylül ayından itibaren Aralık ayına kadar 4 ay boyunca toplamda 2.000 TL’ye varan iade kazanabilecektir. 
• %50 kampanyası ile Apsiyon aracılığı ile aidat ödemelerini ödeyen müşteriler  Apsiyon üzerinden ödenen toplam tutardan ayda en fazla 500TL iadeye hak kazanabilir. Aylık iade tutarı en fazla 500’er TL, Eylül ayından itibaren Aralık ayına kadar 4 ay sonunda toplam 2.000 TL ile sınırlıdır.
• Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin, Akbank Mobil’i indirmeleri ve “Akbanklı olmak istiyorum” sürecine girmeleri ardından, TCKN ve “Davet Kodu” alanlarını doldurmaları ve cep telefonlarına gelen doğrulama (SMS OTP) adımını da tamamlamaları zorunludur. 
• Davet kodunu yalnızca mobilden Akbanklı olma akışı için geçerlidir. Farklı kanallardaki banka müşteri olma süreçlerinde davet kodu geçerli değildir.  
• Mobilden Akbanklı olma sürecinde,  kurye adımına yönlendirilen ve sürecine kurye akıllıyla devam edecek kişiler, 31 Ekim'e kadar adreslerine gelecek olan kuryeler aracılığıyla Bireysel Bankacılık Hizmet Sözleşmesini ("Sözleşme”) imzalaması ve Sözleşmenin bankamıza ulaşmasının ardından kampanyadan yararlanabilecektir.
• Kampanya tarihleri arasında davet kodunu girerek, Akbanklı olma sürecini yarım bırakan müşteriler kampanyadan yararlanamaz. 
• Apsiyon aidat iade kampanyasından, 04 Eylül 2023 - 31 Ekim 2023 tarihleri arasında davet kodu ile mobilden Akbanklı olan müşterilerimiz, 30 Aralık 2023 tarihine kadar yararlanabilir. Sonrasında kampanya devam etmez, tek seferdir.   
• 04 Eylül 2023 - 31 Ekim 2023 tarihleri arasında “1023APSIYON” davet kodu ile mobilden Akbanklı olup Apsiyon üzerinden aidatını ödeyerek kampanya koşullarını sağlayan Akbanklılara kazandığı iadeler kredi kartına yatar. İadeler otomatik değil, bir sonraki ayın ilk haftası gerçekleşir. (Örneğin Eylül ayında Apsiyon üzerinden Akbank Kredi Kartlarıyla ödenene aidatların iadesi Ekim ayı ilk haftasında yatar) En son Aralık ayı için ödemeler Ocak ayında son kez yatırılır ve kampanya biter. 
• 04 Eylül 2023 - 31 Ekim 2023 tarihleri arasında davet koduyla mobilden Akbanklı olan kişiler, kampanya koşullarını ilk kez sağladıkları ay için iadeye hak kazanabilir. (Örneğin davet koduyla mobilden Akbanklı olan kişi, Kasım ayında ilk kez Akbank Kredi Kartıyla Apsiyon üzerinden aidat ödemesi yapması durumunda,  Kasım ve Aralık ödemelerinde en fazla her ay için 500 TL olmak kaydı ile toplam 1.000 TL iade için hak kazanabilir. 
• İadeler müşterilerimizin aktif ve kullanılmaya devam eden Akbank kredi kartlarına yapılacaktır. Kapatılan kredi kartları için kampanyadan yararlanan kişi iade hakkı kazanamaz. Kredi kartı dışında, hesabına veya elden iade yoktur. 
• Kazanılan hak devir edilemez.  
• Kampanya ile ilgili detaylı bilgi almak ve danışmak için 444 25 25 Akbank Müşteri İletişim Merkezi ile irtibata geçilebilir.
• Akbank T.A.Ş. ve Apsiyon BİL. SİS. SAN. VE TİC. A.Ş. kampanyayı durdurma, sonlandırma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
• Kampanya koşulları ile ilgili konularda Akbank T.A.Ş. ve Apsiyon BİL. SİS. SAN. VE TİC. A.Ş. kayıtları esas alınacaktır.