Apsiyon’un hayatınızı kolaylaştıran entegre çözümleri!

Apsiyon'un sitenize özel olarak sunduğu entegre çözümler ile tüm işlemleri tek ekrandan yönetebilir, iş yükünüzü azaltabilir, yönetiminizi daha verimli ve profesyonel yapabilirsiniz!

Bilgilerinizi bırakın,
sizi hemen arayalım.

Apsiyon’a entegre olarak çalışan çözümlerimiz ile tanışın

Plaka Tanıma Sistemi

Site otoparkına giriş yapmak veya otoparktan çıkış yapmak isteyen araçların plakalarını kameralar aracılığıyla okuyan ve tespit ettiği bu plakalar, önceden sisteme kaydedilmiş abone araç plakalarıyla eşleşirse aracın otomatik olarak geçiş yapmasını sağlayan bir sistemdir.

Kartlı Geçiş Sistemi

Site sakinlerinin, çalışanların, görevlilerin, misafirlerin ve araçların, kullandıkları manyetik kartlar aracılığıyla, siteye ait kapı, bariyer veya turnikeden geçiş yapmalarını sağlayan ve tüm giriş - çıkış saatlerini kaydeden bir okuyucu sistemdir.

Parmak İzi Tanıma Sistemi

Sitede giriş – çıkış yetkisine sahip olacak kişilerin parmak izi bilgilerinin sisteme işlenmesiyle geçişine izin verilen biyometrik bir sistemdir.

Yüz Tanıma Sistemi

Siteye giriş yapmak veya siteden çıkış yapmak isteyen kişilerin yüz görüntülerini dijital video kamera aracılığıyla analiz ederek, önceden sisteme tanımlı ve geçiş için yetkilendirilmiş kişilerin geçişine izin veren biyometrik bir sistemdir.

HGS (Hızlı Geçiş Sistemi)

Site otopark giriş ve çıkışlarının takibinde kullanılan, anten, panel, bariyer ve etiketlerden oluşan detaylı bir sistemdir.

Sanal Santral Sistemi

Yönetimi arayan konut sakinlerini, önceden belirlenmiş olan bant kaydı ile karşılayan, telefon üzerinden kişilere otomatik borç okuma hizmeti sunan, telefon trafiğini azaltan, zaman ve iş gücü kaybını önleyen bir sistemdir.

Detaylı Bilgi