Apsiyon Blog / Duyuru

White Side Apartments Sakinleri de Apsiyon’un Konforlu Dünyasına Davetliler

White Side Apartments Sakinleri de Apsiyon’un Konforlu Dünyasına Davetliler

White Side Apartments, Japon Mimar Tatsuya Yamamotonun imzasını taşıyor. Sadece 242 butik daireden oluşan site, aydınlık ve ferah bir mimarinin bulunduğu konutlara ve blokların ortasında oluşturulmuş sosyal yaşam alanlarına sahip. Dairelerde  akıllı ev teknolojisi kullanılmış. Aydınlık ve fonksiyonel olarak tasarlanan 1+1den geniş yaşam alanı sunan 4+1 loft dairelere kadar değişik gereksinimlere cevap veren daire tiplerinin yanı sıra, modern tasarımı ve sade mimarisi ile bölgedeki diğer konut projelerinden farklı bir yanı var.

Sitede açık/kapalı otopark, yüzme havuzu, tenis kortu, basketbol sahası, çocuk parkı, yürüyüş parkurunun yanı sıra sauna ve masajı da kapsayan fitness istasyonu ve lounge yer alıyor. Sitenin blok çevresi ve ortadaki yaşam alanına araç girişi olmuyor, bu şekilde güvenli ve görüntü olarak da kaliteli bir ortam sağlanmış.

White Side yönetimi’ne Apsiyon’u tercih ettikleri için teşekkür ederiz. 

Uyarı: Bu yazı, Apsiyon Blog için hazırlanmıştır. İlgili yazının izinsiz kullanılması, aleni ortamlara asılması, sosyal medya ya da çevrimiçi web tabanlı iletişim araçları ve diğer sözlü yazılı yayınlarla kullanılması, izinsiz her türlü formata çoğaltılması hukuka aykırıdır. İzinsiz kullanım halinde her türlü hukuki ve cezai yola başvurulur. Hukuki bilgilendirme kapsamında verilen bilgiler ilgili mevzuat çerçevesinde belirtilmiş olup, okuyucuya herhangi bir sonuç vaat etmez. 
Apsiyon
Apsiyon
Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip etmeyi unutmayın!
Facebook Linkedin Twitter Youtube Instagram

Yorumlar

İlginizi Çekebilir