Apsiyon Blog / Duyuru

Visnelik Residences' da kolay yönetim

Visnelik Residences' da kolay yönetim

Ankara’nın stüdyo daire anlayışına yeni bir boyut kazandıran Vişnelik Residences, sakinlerine sunduğu VIP hizmetlere Apsiyon ile bir yenisini daha ekledi.

Çankaya 100. Yıl semtinde ODTÜ Vişnelik Tesisleri bitişiğinde konumlanan Vişnelik Residences, bulunduğu bölgede ilk defa sunulan loft tarzıyla seçkin müşterilerini “Kompakt Lüks” kavramıyla tanıştırdı. Residans sakinleri vale, call center, resepsiyon, housekeeping, teknik servis, kuru temizleme, güvenlik, alışveriş gibi hizmetler ile ayrıcalıklı bir yaşamın keyfini sürdürürken, Apsiyon sayesinde Vişnelik Residences ile ilgili tüm bilgilere her yerden erişebilecekler.

Yenilikçi teknolojileri kullanarak kaliteli, şeffaf ve katılımcı bir yönetimi hedefleyen Vişnelik Residences'a Apsiyon'a duyduğu güvenden dolayı teşekkür ederiz.

Uyarı: Bu yazı, Apsiyon Blog için hazırlanmıştır. İlgili yazının izinsiz kullanılması, aleni ortamlara asılması, sosyal medya ya da çevrimiçi web tabanlı iletişim araçları ve diğer sözlü yazılı yayınlarla kullanılması, izinsiz her türlü formata çoğaltılması hukuka aykırıdır. İzinsiz kullanım halinde her türlü hukuki ve cezai yola başvurulur. Hukuki bilgilendirme kapsamında verilen bilgiler ilgili mevzuat çerçevesinde belirtilmiş olup, okuyucuya herhangi bir sonuç vaat etmez. 
Apsiyon
Apsiyon
Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip etmeyi unutmayın!
Facebook Linkedin Twitter Youtube Instagram

Yorumlar

İlginizi Çekebilir