Apsiyon Blog
Apsiyon Blog

Vadistanbul Teras Evleri Yönetimi Apsiyon Kullanacak

Vadistanbul Teras Evleri Yönetimi Apsiyon Kullanacak

“Avrupa Konutları” markası ile projelerine imza atan Artaş İnşaat ve diğer iki inşaat firması ile İstanbul Avrupa Yakası Ayazağa’da hayata geçirilen proje Boğaz’ın temiz sularını taşıyan ve projeyi boydan boya kat eden Sadabad Deresi’yle de emsalsiz bir görünüm kazanmaktadır. Proje içinden geçen doğal derenin etrafında oluşturulacak olan yaşam alanları benzersiz bir keyif sunarken bölgeye de renk ve canlılık katacaktır.

Toplamda 424 bin metrekarelik arsada geliştirilen Vadistanbul, 3 farklı etaptan oluşmaktadır. Projede 3 bin konut, 70 bin metrekarelik alışveriş merkezi ve 760 metre uzunluğundaki cadde üzerinde yer alan 29 bin metrekarelik cadde mağazaları, restoranlar, 180 bin metrekare ofis alanı ile 33 bin metrekare toplam alana sahip 5 yıldızlı otel bulunmaktadır.

Proje dahilinde Türkiye’nin ilk özel metrosu da Vadistanbul’un içinden geçecektir. Vadi İstanbul’a özel  inşa edilecek olan metro, şehrin metro ağına bağlanacaktır.

Vadistanbul Yönetimi, Apsiyon’un kartlı giriş-çıkış ve HGS bariyer sistemleri ile entegre olan altyapısı sayesinde sorunsuz bir yönetimin keyfini çıkaracak.

Kendilerine Apsiyon’a duydukları güven için teşekkür ederiz.