Apsiyon Blog / Duyuru

Tuzla 3 Evleri 'de Apsiyon Ailesine Katıldı

Tuzla 3 Evleri 'de Apsiyon Ailesine Katıldı
İstanbul'un göbeğinde 4 mevsim tatil havası solunan bir semt, Tuzla…

Tuzla'nın en güzel bölgelerinden Orhanlı'da 11 dönümlük bir arazi... Kusursuz mimarisiyle dikkat çeken 10 blok. Evinizde tatil keyfi sunan açık yüzme havuzu. Park sorununu hayatınızdan çıkaran açık ve kapalı otopark…

Güvenlik, sağlık ve konfora dair ihtiyacınız olan her şeyi bulabileceğiniz Tuzla 3 sitesinin yönetimi Apsiyon kullanmaya başladı. 

Artık Tuzla 3 projesinin sakinleri de kullanıcı adı ve şifreleriyle sitelerine özel web sayfası üzerinden giriş yapıp kendi hesaplarını takip edebilecek, aidatlarını kredi kartı ile online olarak ödeyebilecek. Yönetim ise web sitesi ve Apsiyon’un diğer özellikleri sayesinde kullanıcılarına rahatlıkla ulaşıyor olabilecek.

Apsiyon’u tercih ettikleri için Tuzla 3 Evleri Yönetimine teşekkür ederiz. 


Uyarı: Bu yazı, Apsiyon Blog için hazırlanmıştır. İlgili yazının izinsiz kullanılması, aleni ortamlara asılması, sosyal medya ya da çevrim içi web tabanlı iletişim araçları ve diğer sözlü yazılı yayınlarla kullanılması, izinsiz her türlü formata çoğaltılması hukuka aykırıdır. İzinsiz kullanım halinde her türlü hukuki ve cezai yola başvurulur. Hukuki bilgilendirme kapsamında verilen bilgiler ilgili mevzuat çerçevesinde belirtilmiş olup, okuyucuya herhangi bir sonuç vaat etmez. 
Apsiyon
Apsiyon
Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip etmeyi unutmayın!
Facebook Linkedin Twitter Youtube Instagram

Yorumlar

İlginizi Çekebilir