Apsiyon Blog / Duyuru

TSP Yönetim, yönetimini yaptığı projelerde Apsiyon kullanacak

TSP Yönetim, yönetimini yaptığı projelerde Apsiyon kullanacak

Gayrimenkul geliştirme ve gayrimenkul satış hizmetleri, tesis yönetimi, işletme danışmanlığı, mühendislik ve teknik hizmet, 2. el satış, uzun dönem konaklama hizmeti gibi pek çok alanda çözüm üreten TSP Yönetim, yönetim hizmeti verdiği projelerde Apsiyon kullanmaya başladı.

Konut ve rezidaslarda, A ve A plus yönetim hizmeti veren TSP, aralarında  Onaltı Dokuz İstanbul gibi prestijli projelerin de bulunduğu yaklaşık 15 bin bağımsız bölüme verdikleri yönetim hizmeti ile kazandıkları bilgileri danışmanlık olarak da sunuyor.

TSP Yönetim’e gerçekleştirdikleri iş birliği ve Apsiyon’a duydukları güven için teşekkür ederiz.

 

Uyarı: Bu yazı, Apsiyon Blog için hazırlanmıştır. İlgili yazının izinsiz kullanılması, aleni ortamlara asılması, sosyal medya ya da çevrim içi web tabanlı iletişim araçları ve diğer sözlü yazılı yayınlarla kullanılması, izinsiz her türlü formata çoğaltılması hukuka aykırıdır. İzinsiz kullanım halinde her türlü hukuki ve cezai yola başvurulur. Hukuki bilgilendirme kapsamında verilen bilgiler ilgili mevzuat çerçevesinde belirtilmiş olup, okuyucuya herhangi bir sonuç vaat etmez. 
Apsiyon
Apsiyon
Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip etmeyi unutmayın!
Facebook Linkedin Twitter Youtube Instagram

Yorumlar

İlginizi Çekebilir