Apsiyon Blog / Duyuru

Teknik Yapı Deluxia Dragos Yönetimi Apsiyon Kullanacak

Teknik Yapı Deluxia Dragos Yönetimi Apsiyon Kullanacak

Teknik Yapı'nın Kartal'da hayata geçirdiği Deluxia Dragos projesinde daire teslimleri başladı. Kartal'da yapılan dünyanın en büyük Adliye Sarayı'na yakınlığı sayesinde son dönemde prim yapan Deluxia Dragos'ta 32 metrekarelik stüdyo ile 132 metrekarelik 3+1 arasında birçok konut seçenekleri bulunuyor.

Sabiha Gökçen Havalimanı'na 20 dakika mesafede inşa edilen Deluxia Dragos'un sosyal alanları arasında; çocuk kulübü, Türk hamamı, masaj odaları, aerobik, pilates merkezi, koşu parkuru, dinlenme odaları, çocuk parkı, sauna mevcut.

Deluxia Dragos yönetiminde bulunan Aktif Yaşam’a Apsiyon’a duydukları güven için teşekkür ederiz. 

Uyarı: Bu yazı, Apsiyon Blog için hazırlanmıştır. İlgili yazının izinsiz kullanılması, aleni ortamlara asılması, sosyal medya ya da çevrim içi web tabanlı iletişim araçları ve diğer sözlü yazılı yayınlarla kullanılması, izinsiz her türlü formata çoğaltılması hukuka aykırıdır. İzinsiz kullanım halinde her türlü hukuki ve cezai yola başvurulur. Hukuki bilgilendirme kapsamında verilen bilgiler ilgili mevzuat çerçevesinde belirtilmiş olup, okuyucuya herhangi bir sonuç vaat etmez. 
Apsiyon
Apsiyon
Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip etmeyi unutmayın!
Facebook Linkedin Twitter Youtube Instagram

Yorumlar

İlginizi Çekebilir