Apsiyon Blog / Duyuru

Serenity Küçükköy Evleri de artık Apsiyon kullanıyor

Serenity Küçükköy Evleri de artık Apsiyon kullanıyor

Gaziosmanpaşa Küçükköy’de konumlandırılan Serenity Küçükköy projesi ana ulaşım yollarına ve toplu taşıma olanaklarına çok yakın konumda yer alıyor. Serenity Küçükköy, Vialand, İkea ve İstanbul Forum gibi alışveriş merkezlerine de yakın mesafede bulunuyor.

Daire alanlarının 91 metrekare 97 metrekare arasında 2+1, 121 metrekare ile 133 metrekare arasında 3+1 olarak tasarlandığı Serenity Küçükköy Konutları'nda 248 konut yer alıyor.

Sosyal olanakları arasında, 7/24 güvenlik hizmeti, görüntülü intercom sistemi, bahçeler, çocuklar için oyun alanları, yüzme havuzunun bulunduğu Serenity Evleri Küçükköy, Apsiyon sayesinde banka hareketlerini tek tıkla görebilecek, web sitesi ile site sakinlerine sorunsuz hizmet sağlıyor olacak. 

Apsiyon’a duydukları güvenden dolayı Serenity Evleri’ne teşekkür ederiz. 

Uyarı: Bu yazı, Apsiyon Blog için hazırlanmıştır. İlgili yazının izinsiz kullanılması, aleni ortamlara asılması, sosyal medya ya da çevrimiçi web tabanlı iletişim araçları ve diğer sözlü yazılı yayınlarla kullanılması, izinsiz her türlü formata çoğaltılması hukuka aykırıdır. İzinsiz kullanım halinde her türlü hukuki ve cezai yola başvurulur. Hukuki bilgilendirme kapsamında verilen bilgiler ilgili mevzuat çerçevesinde belirtilmiş olup, okuyucuya herhangi bir sonuç vaat etmez. 
Apsiyon
Apsiyon
Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip etmeyi unutmayın!
Facebook Linkedin Twitter Youtube Instagram

Yorumlar

İlginizi Çekebilir