Apsiyon Blog / Duyuru

Palladium Residence’de Apsiyon’lu Hayat Başladı

Palladium Residence’de Apsiyon’lu Hayat Başladı

İstanbul Anadolu Yakası’nda TEM ve E-5 otoyolunun kesişiminde, Bağdat Caddesi’ne ve Kartal-Kadıköy Metrosu Kozyatağı istasyonuna birkaç dakika, Etiler-Levent'e ise 15 dakika uzaklıkta bulunan Palladium Residence’de 27 katta toplam 98 bağımsız bölüm bulunuyor.

Palladium'da, Sarayburnu'nun ve Marmara'nın muhteşem manzarası karşınızda olsun dîye mimari projeleri doğu-güney-batı cephelerinde şekillendirildi. Üstelik, benzersiz konumu sayesinde, 27 katta her daire sahibi eşsiz bir İstanbul manzarasıyla buluşmuş durumda. Böylece bir cepheden Sarayburnu-Çamlıca manzarasını, diğer cepheden Marmara açıklarını ve Adalar'ı seyredebilmenin keyfini çıkarabileceksiniz.

Palladium Residence yönetimine Apsiyon’a duydukları güven için teşekkür ederiz. 

Uyarı: Bu yazı, Apsiyon Blog için hazırlanmıştır. İlgili yazının izinsiz kullanılması, aleni ortamlara asılması, sosyal medya ya da çevrimiçi web tabanlı iletişim araçları ve diğer sözlü yazılı yayınlarla kullanılması, izinsiz her türlü formata çoğaltılması hukuka aykırıdır. İzinsiz kullanım halinde her türlü hukuki ve cezai yola başvurulur. Hukuki bilgilendirme kapsamında verilen bilgiler ilgili mevzuat çerçevesinde belirtilmiş olup, okuyucuya herhangi bir sonuç vaat etmez. 
Apsiyon
Apsiyon
Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip etmeyi unutmayın!
Facebook Linkedin Twitter Youtube Instagram

Yorumlar

İlginizi Çekebilir