Apsiyon Blog / Duyuru

Özyurtlar İnşaat, konut yönetimi için Apsiyonu seçti!

Özyurtlar İnşaat, konut yönetimi için Apsiyonu seçti!

Gardencity, Ntepe Evleri, Ntowers ve Nmerkez projeleriyle sektörde sağlam bir yer edinen Özyurtlar, yenilikçi yatırımlarıyla konut sahiplerine sadece yaşanacak mekanlar değil, yaşam kalitesini artıracak imkanlar da sunuyor. Bu vizyonlarına uygun olarak Apsiyon'u kullanmaya başlayan Özyurtlar, yönetim işlemlerini ve aidat takibini tek elden yönetecek. Ayrıca Apsiyon'un şeffaf yapısı sayesinde site yönetimiyle ilgili her türlü bilgi, konut sakinlerinin istedikleri anda, istedikleri yerden ulaşabilecekleri bir platforma taşınacak.


Apsiyon tüm yönetimsel işlevleri yerine getirmenin yanısıra, her proje için dinamik içerikli ve sosyal medya ile entegre çalışan bir web sitesini otomatik olarak oluşturuyor. Burada yapılan paylaşımlar sayesinde kaybolmaya yüz tutmuş komşuluk ilişkilerini de yeniden başlatıyor.

Uyarı: Bu yazı, Apsiyon Blog için hazırlanmıştır. İlgili yazının izinsiz kullanılması, aleni ortamlara asılması, sosyal medya ya da çevrimiçi web tabanlı iletişim araçları ve diğer sözlü yazılı yayınlarla kullanılması, izinsiz her türlü formata çoğaltılması hukuka aykırıdır. İzinsiz kullanım halinde her türlü hukuki ve cezai yola başvurulur. Hukuki bilgilendirme kapsamında verilen bilgiler ilgili mevzuat çerçevesinde belirtilmiş olup, okuyucuya herhangi bir sonuç vaat etmez. 
Apsiyon
Apsiyon
Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip etmeyi unutmayın!
Facebook Linkedin Twitter Youtube Instagram

Yorumlar

İlginizi Çekebilir