Apsiyon Blog / Duyuru

Otoport Yönetimi Apsiyon kullanacak

Otoport Yönetimi Apsiyon kullanacak

Beylikdüzü’nde inşa edilen Otoport projesinde çeşitli büyüklüklere sahip 258 adet mağaza bulunuyor.

Otoport Beylikdüzü projesinde bulunan mağazaların alanları 100 metrekareden  başlıyor, 600 metrekareye kadar yükseliyor.

Otopark, banka şubesi, servis ve bakım alanları, oto kuaförü, sigorta acenteleri, tuning atölyeleri gibi imkanların mevcut olduğu Beylikdüzü Otoport’ta alım-satım, servis ve sigorta işlemleri gibi işlemlerin tamamı aynı yerde yapılabiliyor. TEM'e bağlantı yoluna sadece 1 km mesafede yer alan Beylikdüzü Otoport projesi E-5 Karayolu’na olan yakınlığı ile dikkat çekiyor. Otoport yönetimi, Apsiyon özet ekranı ile tek ekranda tüm finansal verilerini görüntüleyerek banka entegrasyonu sayesinde tek seferde tahsilatlarını gerçekleştirebilecek.

Apsiyon’u tercih ettikleri için teşekkür ederiz.

Uyarı: Bu yazı, Apsiyon Blog için hazırlanmıştır. İlgili yazının izinsiz kullanılması, aleni ortamlara asılması, sosyal medya ya da çevrimiçi web tabanlı iletişim araçları ve diğer sözlü yazılı yayınlarla kullanılması, izinsiz her türlü formata çoğaltılması hukuka aykırıdır. İzinsiz kullanım halinde her türlü hukuki ve cezai yola başvurulur. Hukuki bilgilendirme kapsamında verilen bilgiler ilgili mevzuat çerçevesinde belirtilmiş olup, okuyucuya herhangi bir sonuç vaat etmez. 
Apsiyon
Apsiyon
Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip etmeyi unutmayın!
Facebook Linkedin Twitter Youtube Instagram

Yorumlar

İlginizi Çekebilir