Apsiyon Blog / Yardım

Ödeme Makbuzları

Ödeme Makbuzları
Apartman ve site yönetimi olarak fatura kesemediğiniz durumlarda yapacağınız tüm ödemeleri ödeme makbuzu oluşturarak gerçekleştirebilirsiniz. 
- Sol üst bölümde yer alan yeni ödeme makbuzu butonuna tıklıyoruz.
- Ödemenin yapıldığı tarihi, seri ve sıra numarasını giriyoruz.
- Cari hesabını seçiyoruz. Eğer cari hesabı tanımlı değilse açılan ekranda sağ alt bölümde yer alan "Yeni kayıt ekle" butonu ile yeni bir cari hesap tanımlıyoruz.
- Daha önceden oluşturduğunuz gider tanımlarından gider hesabını seçiyoruz eğer bu alanda istediğiniz gider hesabı bulunmuyorsa gider tanımları alanından yeni bir gider hesabı oluşturabilirsiniz yada diğer giderler hesabına tıklayıp işleme devam edebilirsiniz.
- Yapacağınız ödemenin hangi kasadan çıkacağını çıkış kasası alanından seçiniz. 
- Yapılacak ödemenin tutarını yazınız ve açıklama yapmak istiyorsanız açıklama alanından açıklamanızı ekleyebilir "Kaydet" butonuna tıklayarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Uyarı: Bu yazı, Apsiyon Blog için hazırlanmıştır. İlgili yazının izinsiz kullanılması, aleni ortamlara asılması, sosyal medya ya da çevrimiçi web tabanlı iletişim araçları ve diğer sözlü yazılı yayınlarla kullanılması, izinsiz her türlü formata çoğaltılması hukuka aykırıdır. İzinsiz kullanım halinde her türlü hukuki ve cezai yola başvurulur. Hukuki bilgilendirme kapsamında verilen bilgiler ilgili mevzuat çerçevesinde belirtilmiş olup, okuyucuya herhangi bir sonuç vaat etmez. 
Apsiyon
Apsiyon
Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip etmeyi unutmayın!
Facebook Linkedin Twitter Youtube Instagram

Yorumlar

İlginizi Çekebilir