Apsiyon Blog / Duyuru

İvory Taşdelen’de Apsiyon kullanılacak

İvory Taşdelen’de Apsiyon kullanılacak

İstanbul Anadolu Yakası, Çekmeköy’de 4 blok halinde yükselen İvory Taşdelen 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon şeklinde tasarlanan 191 bağımsız bölüm bulunuyor.

Daire teslimlerinin Haziran 2014'te gerçekleşen  Ivory Taşdelen  'de yer alan dairelerin alanları  66 metrekare ile 167 metrekare arasında değişiyor.

Projede açık mini bar, açık ve kapalı havuzları, çocuk oyun alanları, fitness, buhar ve sauna odaları, cafe yer alıyor.

Köprülere sadece 21 km, Kadıköy ve Üsküdar'a 23 km, Mecidiyeköy'e 26 km, Kavacık'a 21 km , Sabiha Gökçen Havaalanına 24 km, 3.Köprü bağlantı yolunun çok yakınında ve ayrıca dünyanın en önemli finans merkezleri arasında yer alacak olan İstanbul Finans Merkezi'ne 15 km mesafede yer alan proje uygun fiyatları ile dikkat çekiyor.

İvory Taşdelen yönetimine Apsiyon’u tercih ettikleri için teşekkür ederiz. 

Uyarı: Bu yazı, Apsiyon Blog için hazırlanmıştır. İlgili yazının izinsiz kullanılması, aleni ortamlara asılması, sosyal medya ya da çevrimiçi web tabanlı iletişim araçları ve diğer sözlü yazılı yayınlarla kullanılması, izinsiz her türlü formata çoğaltılması hukuka aykırıdır. İzinsiz kullanım halinde her türlü hukuki ve cezai yola başvurulur. Hukuki bilgilendirme kapsamında verilen bilgiler ilgili mevzuat çerçevesinde belirtilmiş olup, okuyucuya herhangi bir sonuç vaat etmez. 
Apsiyon
Apsiyon
Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip etmeyi unutmayın!
Facebook Linkedin Twitter Youtube Instagram

Yorumlar

İlginizi Çekebilir