Apsiyon Blog
Apsiyon Blog

"b" etiketi yazıları

Apsiyon Market ile Keyifli Alışveriş Deneyimi

Apsiyon Market ile Keyifli Alışveriş Deneyimi
Site ve apartman yöneticilerine dijital asistanlık hizmeti sunan Apsiyon, hem yöneticiler hem de sakinler için hayat kolaylaştıran özelliklere sahip. Apsiyon platformu sayesinde gelir-gider takibinden, site içi iletişime, kişi kayıtlarından ortak alan rezervasyonlarına kadar birçok işlemi ve takipleri, internet üzerinden pratik ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Apartman ve Sitelerin Yönetimsel Tüm İhtiyaçları Apsiyon ile Çok Kolay

Apartman ve Sitelerin Yönetimsel Tüm İhtiyaçları Apsiyon ile Çok Kolay
Apsiyon, yöneticilere dijital asistanlık ve online hizmetler sağlar. Apsiyon sayesinde yöneticiler internete erişebildikleri her yerden yöneticilik hizmeti sunabilirler. Bilgisayarlar, tabletler veya telefonlar aracılığıyla her yerden site durumunu takip edebilir, site veya apartman sakinleri ile iletişime geçebilir, finansal raporları görüntüleyebilir veya aidat takibi yapabilirler.

Kentsel Tesis Yönetim Derneği'nin Sektör İle İlgili Tedbir Önerileri

Yeni Koronovirüs (Covid-19 ) Tehlikesi Karşısında “Entegre Bina ve Tesis Yönetim Hizmetleri” sektörü ve iş ortaklığı çerçevesinde 25 farklı Sektör Ekonomik İstikrar Kalkanı paketine acil olarak dahil edilmek istiyor. Sektörümüz çalışanları , sağlık çalışanları gibi #evindekalmayarak , toplum huzuru, güvenliği ve sağlığı için nöbette çalışmaya devam etmektedir.