Apsiyon Blog / Duyuru

Aura Residence Yönetimi Apsiyon’u Tercih Etti

Aura Residence Yönetimi Apsiyon’u Tercih Etti

İstanbul Anadolu Yakası’nın gözde gelişim bölgelerinden Kartal'da yükselen AURA Deluxe Residence, sahip olduğu "ilk"ler sayesinde İstanbul'un tam donanımlı rezidans projelerinden biri konumunda.

İki blokta toplam 195 daireden oluşan AURA Deluxe Residence'ta, stüdyo ve 1+1'ler ile 2+1 ve 3+1 dubleksler bulunuyor. Tüm dairelerin güney cepheli olduğu projede salon ve yatak odaları 3. kattan itibaren muhteşem bir deniz manzarasına bakıyor. Farklı zevklere hitap eden bahçeli ve seyir teraslı loft tarzı dairelerin bulunduğu projede, tüm dairelerin tam kata kadar birleştirme özelliği bulunuyor. Home office olarak da kullanılabilen dairelerin dışında da donanımlı toplantı odaları yer alıyor, residence ve ofis hizmetleri veriliyor.

Aura Residence Yönetimine Apsiyon’a duydukları güven için teşekkür ederiz. 

Uyarı: Bu yazı, Apsiyon Blog için hazırlanmıştır. İlgili yazının izinsiz kullanılması, aleni ortamlara asılması, sosyal medya ya da çevrimiçi web tabanlı iletişim araçları ve diğer sözlü yazılı yayınlarla kullanılması, izinsiz her türlü formata çoğaltılması hukuka aykırıdır. İzinsiz kullanım halinde her türlü hukuki ve cezai yola başvurulur. Hukuki bilgilendirme kapsamında verilen bilgiler ilgili mevzuat çerçevesinde belirtilmiş olup, okuyucuya herhangi bir sonuç vaat etmez. 
Apsiyon
Apsiyon
Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip etmeyi unutmayın!
Facebook Linkedin Twitter Youtube Instagram

Yorumlar

İlginizi Çekebilir