Apsiyon Blog / Duyuru

Apsiyon, sektörünün liderlerinden Yapı Kredi ile anlaştı.

Apsiyon, sektörünün liderlerinden Yapı Kredi ile anlaştı.

Apartman ve site yönetiminde ezber bozan Apsiyon, yaptığı yeniliklerle hızla büyümeye devam ediyor.

Son zamanların en çok konuşulan apartman ve site yönetim uygulamasını geliştirmekte olan Dijital Projeler, site yönetimlerine sunduğu bankacılık entegrasyonu için sektörünün liderlerinden Yapı Kredi ile anlaştı.

Yapı Kredi ile yaptıkları bu çalışma sayesinde, banka hesaplarındaki yönetimle ilgili tüm işlemler artık Apsiyon'dan takip edilebilecek. Böylece banka hareketlerinin kontrolü, aidatların işlenmesi gibi işlemler daha az vakit alacak.

Site sakinleri de Yapı Kredi'deki ödeme işlemlerinde aidat borçlarını görebileceğinden, yaşanabilecek aksaklıkların ve gecikmelerin önüne geçilebileceği gibi aynı zamanda bu çözüm ortaklığı sayesinde elle yapılan kontroller minimuma inecek ve kağıt kullanımı ortadan kalkacak.

Uyarı: Bu yazı, Apsiyon Blog için hazırlanmıştır. İlgili yazının izinsiz kullanılması, aleni ortamlara asılması, sosyal medya ya da çevrim içi web tabanlı iletişim araçları ve diğer sözlü yazılı yayınlarla kullanılması, izinsiz her türlü formata çoğaltılması hukuka aykırıdır. İzinsiz kullanım halinde her türlü hukuki ve cezai yola başvurulur. Hukuki bilgilendirme kapsamında verilen bilgiler ilgili mevzuat çerçevesinde belirtilmiş olup, okuyucuya herhangi bir sonuç vaat etmez. 
Apsiyon
Apsiyon
Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip etmeyi unutmayın!
Facebook Linkedin Twitter Youtube Instagram

Yorumlar

İlginizi Çekebilir