Apsiyon Blog / Duyuru

Apsiyon ile bankacılık işlemleri de artık çok kolay!

Apsiyon ile bankacılık işlemleri de artık çok kolay!
Apartman ve site yönetiminde ezber bozan Apsiyon, yaptığı yeniliklerle hızla büyümeye devam ediyor. Site yönetimlerine sunduğumuz bankacılık entegrasyonu için, sektörünün liderlerinden Yapı Kredi ile anlaştık.

Yapı Kredi ile yaptığımız bu çalışma sayesinde, banka hesaplarınızdaki yönetimle ilgili tüm işlemleri artık Apsiyon'dan takip edebileceksiniz. Böylece banka hareketlerinin kontrolü, aidatların işlenmesi gibi işlemler daha az vaktinizi alacak.

Site sakinleri de Yapı Kredi'deki ödeme işlemlerinde aidat borçlarını görebileceğinden, yaşanabilecek aksaklıkların ve gecikmelerin önüne geçilebilecek.

Yapı Kredi ile başlattığımız çözüm ortaklığı sayesinde elle yapılan kontroller minimuma iniyor, kağıt kullanımı ortadan kalkıyor.

Düşük maliyetle profesyonel çözümler sunan Apsiyon, sevdiklerinize ayıracağınız zamanı sizlere kazandırmaya yeni projelerle devam edecek.
Uyarı: Bu yazı, Apsiyon Blog için hazırlanmıştır. İlgili yazının izinsiz kullanılması, aleni ortamlara asılması, sosyal medya ya da çevrim içi web tabanlı iletişim araçları ve diğer sözlü yazılı yayınlarla kullanılması, izinsiz her türlü formata çoğaltılması hukuka aykırıdır. İzinsiz kullanım halinde her türlü hukuki ve cezai yola başvurulur. Hukuki bilgilendirme kapsamında verilen bilgiler ilgili mevzuat çerçevesinde belirtilmiş olup, okuyucuya herhangi bir sonuç vaat etmez. 
Apsiyon
Apsiyon
Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip etmeyi unutmayın!
Facebook Linkedin Twitter Youtube Instagram

Yorumlar

İlginizi Çekebilir