Apsiyon Blog
Apsiyon Blog

Apsiyon Ailesi’nin Yeni Üyesi : Viaport Houses & Suites

Apsiyon Ailesi’nin Yeni Üyesi : Viaport Houses & Suites

The World Of Via/Port projesinin son halkası olan Houses & Suites, Kurtköy Viaport AVM’nin yanında Sabiha Gökçen Havalimanı’na 5 dakika uzaklıkta bulunan lokasyonu ile dikkat çekiyor. 26 bin metrekarelik arazi üzerine konumlandırılan Houses & Suites’de,  1+1’den 3+1’e normal kat ve dubleks seçeneklerde daireler bulunuyor.

Projenin sosyal alanları içerisinde fitness center, açık ve kapalı yüzme havuzu, tenis kortu,  spa merkezi ve pilates odası ile ala cart restoran yer alıyor. Oyun parkları, yürüme alanları, süs havuzları, dinlenme yerlerinin de bulunduğu projede, çocuklu aileler için Kids Club bulunuyor.

Detayların en ince şekilde düşünüldüğü Houses&Suites’de, ev sakinleri ViaPort’ta yer alan markalardan kendilerine sunulan özel indirimlerden faydalanıyor. Evcil hayvan besleyen daire sakinlerinin de düşünüldüğü projede, talep edilmesi halinde veteriner hizmeti alınabiliyor. 7/24 concierge hizmeti alabilecek olan ev sahipleri, projenin yanında bulunan Crown Plaza  İstanbul  Asia’nın da tüm imkânlarından faydalanabilecek.

Apsiyon’a duydukları güven için projenin yönetimine teşekkür ederiz.