Apsiyon Blog / Yardım

Apsiyon'a kayıt

Apsiyon'a kayıt
Apsiyon'a kayıt olmak gerçekten çok kolay...
Apsiyon'a yönetici ve kullanıcı olarak iki farklı şekilde kayıt olabilirsiniz.Eğer sitenizin / apartmanınızın yönetimini üstlencekseniz yönetici bölümünden, sitede / apartmanda mülk sahibi yada kiracı iseniz kullanıcı olarak kayıt olablirisiniz. 
Kayıt esnasında sizden gereksiz evrak ve bilgi istenmez.
Yönetici olarak kayıt oluştururken uygulama otomatik olarak sitenizi / apartmanınızı oluşturabilmek için (*) ile işaretli olan alanların doldurulması zorunludur.Kayıt sonrasında Apsiyon'dan, girmiş olduğunuz e-posta adresine gelen onay mailindeki linke tıklayarak aktivasyonunuz sağlanmış ve kayıt işleminiz başarıyla tamamlanır. 
Uyarı: Bu yazı, Apsiyon Blog için hazırlanmıştır. İlgili yazının izinsiz kullanılması, aleni ortamlara asılması, sosyal medya ya da çevrimiçi web tabanlı iletişim araçları ve diğer sözlü yazılı yayınlarla kullanılması, izinsiz her türlü formata çoğaltılması hukuka aykırıdır. İzinsiz kullanım halinde her türlü hukuki ve cezai yola başvurulur. Hukuki bilgilendirme kapsamında verilen bilgiler ilgili mevzuat çerçevesinde belirtilmiş olup, okuyucuya herhangi bir sonuç vaat etmez. 
Apsiyon
Apsiyon
Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip etmeyi unutmayın!
Facebook Linkedin Twitter Youtube Instagram

Yorumlar

İlginizi Çekebilir