Apsiyon Blog / Duyuru

Antriva Evleri’nin tercihi, Apsiyon oldu

Antriva Evleri’nin tercihi, Apsiyon oldu

İstanbul'un Anadolu Yakası Beykoz'da hayata geçirilen Antriva Bitmesini istemeyeceğiniz güzellikte, ama çok çabuk biten bir yolun ardından büyülü atmosferi ile sizleri karşılıyor. Toplam 99 adet konuttan oluna Antriva Evleri'nde A tipi villalar 569 metrekare, B tipi villalar 574 metrekare, C tipi villalar 323 metrekare alana sahip.

Beykoz Antriva Evleri'nde  tenis kortu, basketbol sahası, yüzme havuzu, çocuk oyunları ve kafeler gibi sosyal donatı alanları yer alıyor. Aynı zamanda Riva deresi kıyısında yer alan yaklaşık 1 dönüm arsa üzerinde oluşturulan kayıkhane ve site sakinlerine hizmet edecek şekilde bir de balıkçı teknesi bulunuyor.

Antriva yönetimine Apsiyon’u tercih ettikleri için teşekkür ederiz. 

Uyarı: Bu yazı, Apsiyon Blog için hazırlanmıştır. İlgili yazının izinsiz kullanılması, aleni ortamlara asılması, sosyal medya ya da çevrimiçi web tabanlı iletişim araçları ve diğer sözlü yazılı yayınlarla kullanılması, izinsiz her türlü formata çoğaltılması hukuka aykırıdır. İzinsiz kullanım halinde her türlü hukuki ve cezai yola başvurulur. Hukuki bilgilendirme kapsamında verilen bilgiler ilgili mevzuat çerçevesinde belirtilmiş olup, okuyucuya herhangi bir sonuç vaat etmez. 
Apsiyon
Apsiyon
Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip etmeyi unutmayın!
Facebook Linkedin Twitter Youtube Instagram

Yorumlar

İlginizi Çekebilir