Apsiyon Blog / Duyuru

Anadolu yakasının prestijli projelerinden Rings İstanbul, Apsiyon ailesine katıldı

Anadolu yakasının prestijli projelerinden Rings İstanbul, Apsiyon ailesine katıldı

Rings İstanbul, her ihtiyaca ve beğeniye uygun alternatifli konut tipleriyle farklı yaşam seçenekleri sunmasıyla benzerlerinden ayrışıyor. Projenin ilk etabı, Fiesta, Siesta ve Vista olmak üzere üç ayrı bölümden oluşuyor.
Rings AVM ve rezidans dairelerin bir arada yer aldığı Rings İstanbul Fiesta Evleri, villa konforundaki geniş yaşam alanlarıyla ferah bir hayatın önünü açıyor. 1+1 dairelerde bile geniş metrekarelere yayılan Fiesta Evleri, müstakil yaşamın rahatlığını, zahmetli taraflarını ortadan kaldırarak sunuyor. Teraslar ve kat bahçeleri, en az evlerin içi kadar büyük bir bahçeye sahip olma imkanı sağlarken; lüks villa konforunu 7/24 rezidans hizmetiyle bir araya getiriyor.

Rings İstanbul’a ismini veren halka şeklindeki altı mahalleden oluşan Rings İstanbul Siesta Evleri, daha sakin ve keyifli bir yaşam isteyenlere uygun olarak 6, 7 ve 8 katlı binalardan oluşuyor. Karşılıklı binalar arası mesafenin minimum 16 mt, ortalamada ise 30 metre olduğu, 24 blok ve 441 dairenin yer aldığı Siesta Evleri’nde ayrıca müstakil bahçeli bahçe dubleksleri ve çatı dubleks evler de alternatif olarak sunuluyor.
Siesta Evleri’nde 1+1’den 5+2 dublekse kadar farklı daire tipleri mevcut. Süs havuzları, çocuk oyun parkları, bloklar arasında yer alan çardaklar, spor ve rekreasyon alanlarıyla villa konforuna sahip Siesta Evleri, ailesiyle keyifli vakit geçirmek isteyenlere hitap ediyor.

İlk etabın üçüncü tip konutu olan Rings İstanbul Vista Evleri, konforlu ve hareketli bir hayat sürmek isteyenler için, beş katlı üç ayrı blok ve 58 daireden oluşacak şekilde tasarlanmış. 1+1’den 4+1’e kadar farklı büyüklüklere sahip konutlarıyla dikkat çeken Vista Evleri’nden 1+1 daire satın alanlara, dairenin dışında 13 metrekarelik, içinde banyo da bulunan ayrı bir oda hediye ediliyor. Böylelikle 1+1 parası ödeyip 2+1 büyüklüğünde bir daireye kavuşmak da mümkün hale geliyor. Ayrıca Vista Evleri 21 kişilik özel cep sineması, fitness salonu, kafe ve dükkânlarıyla canlı bir sosyal hayatın kapılarını aralıyor.

Apsiyon'a duydukları güvenden dolayı teşekkür ederiz.

Uyarı: Bu yazı, Apsiyon Blog için hazırlanmıştır. İlgili yazının izinsiz kullanılması, aleni ortamlara asılması, sosyal medya ya da çevrimiçi web tabanlı iletişim araçları ve diğer sözlü yazılı yayınlarla kullanılması, izinsiz her türlü formata çoğaltılması hukuka aykırıdır. İzinsiz kullanım halinde her türlü hukuki ve cezai yola başvurulur. Hukuki bilgilendirme kapsamında verilen bilgiler ilgili mevzuat çerçevesinde belirtilmiş olup, okuyucuya herhangi bir sonuç vaat etmez. 
Apsiyon
Apsiyon
Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip etmeyi unutmayın!
Facebook Linkedin Twitter Youtube Instagram

Yorumlar

İlginizi Çekebilir